Nasıl Çalışır?

Neden video eğitimler yerine uzaktan ve canlı eğitimleri tercih etmeliyim?

 • Her iki eğitimde de yer sınırlaması yoktur. Uzaktan ve canlı eğitimde ilk eğitime katılımdan sonra video eğitimler gibi tekrar tekrar izleme imkânı vardır.
 • Uzaktan ve canlı eğitimde gerçek zamanlı tartışma ve beyin fırtınası mümkündür, interaktiftir.
 • Uzaktan ve canlı eğitim geleneksel sınıf ortamına çok yakın bir tecrübe sunduğu için daha az izole edilmiş etkisi yaratır.
 • Video eğitimler, uzaktan ve canlı eğitime göre daha fazla disipline ihtiyaç duyar.
 • Video eğitimlerde eğitimde geri bildirim alınamaz, soru sorma imkânı yoktur.

Eğitimlere nasıl kaydolabilirim?

Eğitimler kategorisinde yer alan eğitime ya da Webinara “Kayıt Ol” butonu ile güvenli bir şekilde kredi kartınızla ya da havale & eft yaparak eğitime kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Dersler nasıl işleniyor?

 • Sisteme kaydolduğunuzda e-posta adresinize kullanıcı adı ve şifreniz gönderilecek.
 • Dersleri alabilmeniz için gereken tüm teknik donanım ve hazırlıklar hem e-posta yoluyla hem de Eğitim Danışmanlarımız tarafından size ayrıntılı olarak aktarılacak.
 • Canlı eğitim günü ve saatinde kullanıcı adınız ve şifrenizle eğitime katılabilir ister sesli ister yazılı olarak dersle ilgili aklınıza takılan tüm soru ve yorumları aktarabilir, yaptığınız çalışmaları paylaşabilirsiniz.
 • Eğitimler portalınızda kayıtlı olacak. Kaçırdığınız veya tekrar izlemek istediğinizde bu portaldan ulaşabileceksiniz.

Sertifika nasıl alınır?

 • Eğitimleri tamamladığınızda tarafına NETTE KARİYER Onaylı Başarı Sertifikası hem pdf olarak maille hem de basılı olarak kargo yoluyla tarafınıza gönderilecek.
 • Webinar Programlarımızın sonunda NETTE KARİYER Onaylı Katılım sertifikanız PDF olarak mailinize iletilecek.

Eğitimler canlı mı gerçekleşiyor? Hem ses hem de görüntü var mı?

Tüm senkron eğitimlerimiz uzaktan eğitim standartlarına uygun bir biçimde ve canlı olarak sunuluyor. Eğitmeni görebilir, duyabilir, sorular sorabilirsiniz.

Bilgisayarım olması şart mı?
Tabletten ya da cep telefonundan canlı eğitimlere katılabilir miyim?

Bilgisayarınızın olması şart değil. Uyumlu tabletlerle, cep telefonlarıyla veya diz üstü ve masaüstü bilgisayarlarla eğitimlere katılabilirsiniz. Detaylı bilgi için sistem gereksinimlerini inceleyiniz.

Kaçırdığım eğitimleri nasıl telafi ederim?

Sistem canlı eğitimleri kayıt altına almaktadır. Kaçırdığınız eğitimleri dilediğiniz zaman eğitim portalınızdan tekrarlayabilirsiniz.

Kurumsal Eğitimler Nasıl İşleniyor?

Kurumsal Eğitimlerimizin içerikleri firmalarımızın istek ve talepleri doğrultusunda özel olarak tasarlanıyor. Eğitim tarihleri ve saatleri de yine firmamız çalışanların uygun oldukları zaman aralığında uzaktan eğitim sistemiyle gerçekleşiyor.

Dersleri birebir olarak da alabilir miyim?

Tabii ki, tüm eğitimlerimizi özel ders olarak da veriyoruz. Tamamen sizin ihtiyacınıza göre hazırlanan konuları eğitmenimiz ve sizin uygun olduğunuz gün ve saatte uzaktan eğitim sistemiyle alabiliyorsunuz

Eğitime EFT / Havale yaparak kaydımı nasıl tamamlayabilirim?

Eğitimlerimize EFT/ Havale yaparak kaydolabilirsiniz. Aşağıdaki hesap numaramıza açıklama kısmına “Katılımcı İsmi ve Eğitim Adı” nı yazıp eğitim bedelini ilettikten sonra dekontunuzu info@nettekariyer.com.tr adresine göndermenizi rica ediyoruz. 0 555 888 37 15 numaralı telefonumuzdan da teyit işlemini gerçekleştirebilirsiniz.