Gizlilik Sözleşmesi

“Gizlilik Sözleşmesi” G.K.M Özel Eğitim Hizmetleri Ltd Şti’nin internet sitesinin kullanıcılarına sağladığı bilgi ve hizmetlerin verilmesine ilişkin gizlilik politikasını içerir.

 1. Bu sözleşme kapsamında, internet sitemizi her ne surette olursa olsun bilgi veren, kullanan, giriş yapanlar "kullanıcı" olarak adlandırılacaktır.
   
 2. Siteye giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı, "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.
   
 3. www.nettekariyer.com.tr sitesine üyelik aşamasında ve sonraki süreçte kişisel bilgilerinizin paylaşılması gerekecektir. Kişisel bilgi paylaşımında, G.K.M Özel Eğitim Hizmetleri Ltd Şti olarak bilgi gizliliğin sağlanması ve devamlılığı asli prensibimizdir. Bu kapsamda G.K.M Özel Eğitim Hizmetleri Ltd Şti olarak bilgilerinizin belirtilen kurallar ve amaçlar dışında başka bir amaçla kullanılmayacağını ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.
   
 4. İnternet sitesi üzerinden kişisel herhangi bir bilgi vermeksizin ürün ve hizmetleri inceleyerek bilgi alabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinde gerçekleştirilecek ürün ve/veya hizmet sözleşmelerinde 18 yaşından küçükler veli ve/veya vasinin izni olmadan taraf olamazlar. www.nettekariyer.com.tr internet sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.
   
 5. Sistemle ilgili sorunlar olması halinde ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, www.nettekariyer.com.tr, gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit edebilir ve kullanabilir.
   
 6. Kullanıcıya ait bilgiler kullanıcıları tanımlama ve kapsamlı demografik bilgi toplamak, analiz yapmak amacıyla da kullanılabilecektir. Kişisel bilgiler firmamızca verilen hizmetleri sunmak, ödemeleri gerçekleştirmek, siparişler ile ilgili bilgi vermek, bilgilerinizi güncellemek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.
   
 7. www.nettekariyer.com.tr internet sitemizde kişisel bilgilerin paylaşılması halinde, bu bilgiler, ileride pazarlama, pazar araştırması, satış bilgilerinin takibi ve kullanıcıya ulaşılması amacıyla kullanılmak üzere saklanacaktır. Kişisel bilgilerin paylaşılması, bu bilgilerin sitede belirlenen şekilde kullanılmasına onay verilmesi anlamını taşımaktadır. Kullanıcı Bilgileri, hiçbir şekilde satılamaz, kiralanamaz, başka bir kuruluş ile paylaşılamaz.

  G.K.M Özel Eğitim Hizmetleri Ltd Şti kullanıcı kişisel bilgilerini sadece;
  * Yasal mercilerden kişisel bilgiler ile ilgili bilgi talebi
  * Kullanım şartlarında kabul edilen kurallar ve şartlar çerçevesinde paylaşacaktır.
   
 8. www.nettekariyer.com.tr internet sitesine üye olduğunuz andan itibaren, aksi kullanıcı tarafından talep edilmediği sürece, günlük, haftalık ve/veya aylık e-postalar ile bilgilendirme yapılacaktır. Kullanıcı dilediği zaman bu hizmetten vazgeçme ve sonrasında yeniden başlatma hakkına sahiptir. Gerektiği zaman, bu e-postalarla ilgili değişiklik yapma talebinde bulunabilir.
   
 9. www.nettekariyer.com.tr internet sitemizden sunduğumuz ürün ve/veya hizmetlere ilişkin satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler; kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.
   
 10. Web sitesinde paylaşılan bilgiler, görsel unsurların ve yazılımların telif hakkı tarafımıza ait olup, sunulan her türlü materyal kopyalanamaz, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez ve /veya ticari bir amaçla kullanılamaz.