Nasıl Çalışır?

Ücretsiz Üyelik ne demek?

Sitemize üye olarak hem istediğiniz eğitimi satın alabilir hem de belli aralıklarla düzenlenecek ücretsiz eğitimlere katılabilir sayısız fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Eğitimleri nasıl satın alabilirim?

Eğitimler kategorisinde yer alan Eğitimi Satın Al butonu ile ister güvenli bir şekilde kredi kartınızla ister havale yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dersler nasıl işleniyor?

  • Sisteme kayıt olduğunuzda e-posta adresinize kullanıcı adı ve şifreniz gönderilir.
  • Dersleri alabilmeniz için gereken teknik donanım ve hazırlıklar hem e-posta yoluyla hem de Eğitim Danışmanlarımız tarafından size aktarılır.
  • Aldığınız eğitim kategorisine göre varsa Senkron (Canlı) Eğitim öncesi tamamlamanız gereken modüller öğrenci portalınızda aktif hale gelir ve belirtilen süre içinde eğitimi almanız beklenir.
  • Canlı eğitim günü ve saatinde kullanıcı adınız ve şifrenizle eğitime katılabilir ister sesli ister yazılı olarak dersle ilgili aklınıza takılan tüm soru ve yorumları aktarabilir, yaptığınız çalışmaları paylaşabilirsiniz.
  • Kaçırdığınız veya tekrar izlemek istediğiniz eğitimler portalınıza yüklenir ve dilediğiniz zaman bu eğitimlere ulaşabilirsiniz.

Sertifika nasıl alınır?

  • Nette Kariyer; Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Londra Eğitim Merkezi kuruluşudur ve belirtilen tüm Eğitimlerin sonunda ister NETTE KARİYER ister MEB sertifikasına sahip olabilirsiniz. 
  • Katılımcı sayısı yaşadığınız ilde 20 kişiyi geçiyorsa kendi ilinizde, eğer 20 kişinin altındaysa belirlenecek sınav merkezlerinde Milli Eğitim Bakanlığı ile ortaklaşa organize edilecek sınavlara girebilir, sertifikanızı alabilirsiniz.

Eğitimler canlı mı gerçekleşiyor? Hem ses hem de görüntü var mı?

Tüm senkron eğitimlerimiz uzaktan eğitim standartlarına uygun bir biçimde ve canlı olarak sunulmaktadır. Eğitmeni görebilir, duyabilir, sorular sorabilirsiniz.

Bilgisayarım olması şart mı?
Tabletten yada cep telefonundan canlı eğitimlere katılabilir miyim?

Bilgisayarınızın olması şart değil. Uyumlu tabletlerle, cep telefonlarıyla veya diz üstü ve masaüstü bilgisayarlarla eğitimlere katılabilirsiniz. Detaylı bilgi için sistem gereksinimlerini inceleyiniz.

Kaçırdığım eğitimleri nasıl telafi ederim?

Sistem canlı  eğitimleri kayıt altına almaktadır. Kaçırdığınız eğitimleri dilediğiniz zaman tekrarlayabilirsiniz.