İnsan Kaynakları Yönetim Eğitimi

İnsan Kaynağının seçimi,yönetimi,eğitimle gelişimi,kariyer planlaması konularında uzmanlaşacak,çağdaş performans değerlendirme ve ücretlendirme yöntemlerini uygulayarak kavrayacak,günümüzde insan kaynakları departmanı için en önemli konuların başında gelen iş sağlığı ve güvenliği ile çevre atık yönetimi konularında bilgi sahibi olacaksınız. DEVAMI »

Dış Ticaret Uzmanlığı Eğitimi

Dış Ticaret Uzmanlığına Adım Atın! Dış ticaretin genel çerçevesi hakkında tüm yönleri ile uygulamalı olarak bilgilendirilecek; dış ticaret faaliyetlerini uygulama ve yönetme yetkinliğini kazandırılacaksınız. DEVAMI »

Diksiyon ve Etkili Konuşma Eğitimi

Dilimizi doğru, güzel ve etkili konuşarak ayrıcalık belgesi kazanacak, konuşmanızla, ses tonunuzla, kelimelerinizi doğru seçip yerinde kullanmanızla, doğru telaffuz edebilmenizle iş ve özel hayatınızda farklı bir konuma geleceksiniz. Diksiyon, etkili ve güzel konuşma eğitimiyle iletişimde fark yaratabilirsiniz. DEVAMI »

Kariyer Gelişim Eğitimi

Kariyer gelişim eğitimini alarak; iş ve Özel hayatımızda en çok karşılaştığımız sorunlara çözümler getirecek, kendi potansiyelinizi daha etkin kullanmayı öğreneceksiniz. DEVAMI »